Απιστευτο πως κανενας δεν εχει ανοιξει τετοιο θεμα...
μαλλον εχουμε γινει περισσοτερο παρεα παρα ειδησεις για το TCG
Χωρις αλλη καθυστεριση σας παρουσιαζω τις decklists του τοπ 4
Peter Cheng (1
st Place – Gadgets)
Monsters:
2x Red Gadget
2x Yellow Gadget
2x Green Gadget
3x Machina Fortress
1x Machina Force
3x Machina Gearframe
1x Card Trooper
2x Jinzo
2x Jinzo – Returner
2x Cyber Dragon
1x Scrap Recycler
Spells:
1x Heavy Storm
1x Gold Sarcophagus
1x Mystical Space Typhoon
1x Pot of Avarice
1x Brain Control
1x Limiter Removal
1x Future Fusion
2x Solidarity
2x Smashing Ground
Traps:
2x Bottomless Trap Hole
1x Mirror Froce
1x Torrential Tribute
1x Trap Dustshoot
1x Dust Tornado
1x Royal Oppression
1x Solemn Judgment
1x Call of the Haunted
Side Deck:
3x D.D. Crow
3x Consecrated Light
2x Reign Beaux, Overlord of Dark World
2x Dust Tornado
1x Gottoms’ Emergency Call
2x System Down
1x Royal Oppression
1x Starlight Road
Extra Deck:
1x XX-Saber Hyunlei
1x Chimeratech Overdragon
2x Chimeratech Fortress Dragon
1x Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1x Mist Wurm
2x Stardust Dragon
1x Red Dragon Archfiend
1x Colossal fighter
1x Goyo Guardian
1x Magical Android
1x Black Rose Dragon
1x Ally of Justice Catastor
1x Arcanite Magician
=============================================================
Steven Harris (2
nd Place – Infernity)
Monsters:
3x Infernity Archfiend
3x Infernity Necromancer
3x Infernity Beetle
1x Plaguespreader Zombie
2x Dark Grepher
2x D.D. Crow
1x Gorz the Emissary of Darkness
1x Internity Avenger
2x Infernity Mirage
Spells:
3x Infernity Launcher
1x One for One
1x Brain Control
1x Giant Trunade
2x Book of Moon
1x Heavy Storm
1x Mystical Space Typhoon
1x Foolish Burial
Traps:
1x Trap Dustshoot
2x Compulsory Evacuation Device
1x Infernity Barrier
3x Infernity Inferno
1x Torrential Tribute
2x Dust Tornado
1x Starlight Road
1x Solemn Judgment
Side Deck:
2x Ryko, Lightsworn Hunter
1x Reign-Beaux, Overlord of Dark World
1x Autonomous Action Unit
1x Lightning Vortex
1x Prohibition
2x Threatening Roar
1x Mind Crush
2x Gottoms’ Emergency Call
2x Phoenix Wing Wind Blast
1x The Transmigration Prophecy
1x Escape from the Dark Dimension
Extra Deck:
1x Armory Arm
1x Ally of Justice Catastor
1x Magical Android
1x Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1x Goyo Guardian
1x Gaia Knight, the Force of Earth
1x Black Rose Dragon
1x Colossal Fighter
2x Stardust Dragon
1x Hundred-Eyes Dragon
1x Infernity Doom Dragon
2x Mist Wurm
1x Red Dragon Archfiend
=============================================================
Andrew Fredella (Top 4 – X-Sabers)
Monsters:
3x XX-Saber Faultroll
3x X-Saber Airbellum
3x XX-Saber Fulhelmknight
3x XX-Saber Darksoul
2x XX-Saber Boggart Knight
2x D.D. Crow
2x XX-Saber Emmersblade
1x Rescue Cat
1x X-Saber Palomuro
1x XX-Saber Ragigura
1x Morphing Jar
Spells:
2x Book of Moon
2x Upstart Goblin
1x Mystical Space Typhoon
1x My Body As A Shield
1x Foolish Burial
1x One for One
1x Giant Trunade
1x Mind Control
1x Brain Control
1x Cold Wave
Traps:
2x Dust Tornado
3x Gottoms’ Emergency Call
1x Phoenix Wing Wind Blast
Side Deck:
2x Cyber Dragon
2x Bottomless Trap Hole
2x Thunder King Rai-Oh
2x Consecrated Light
2x Saber Slash
1x Starlight Road
1x Book of Moon
1x My Body As A Shield
1x The Transmigration Prophecy
1x Ryko, Lightsworn Hunter
Extra Deck:
2x XX-Saber Gottoms
2x XX-Saber Hyunlei
1x Stardust Dragon
2x Armory Arm
1x Colossal Fighter
1x Goyo Guardian
1x Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1x Chimeratech Fortress Dragon
1x X-Saber Urbellum
1x Ally of Justice Catastor
1x Black Rose Dragon
1x Mist Wurm
=============================================================
Robert Russo (Top 4 – X-Sabers)
Monsters:
2x XX-Saber Boggart Knight
3x X-Saber Airbellum
3x XX-Saber Faultroll
2x XX-Saber Emmersblade
2x XX-Saber Fulhelmknight
1x Rescue Cat
2x XX-Saber Ragigura
3x XX-Saber Darksoul
Spells:
1x Heavy Storm
1x Giant Trunade
1x My Body as a Shield
1x Cold Wave
3x Book of Moon
1x Mind Control
1x Mystical Space Typhoon
1x Brain Control
Traps:
2x Saber Hole
1x Call of the Haunted
1x Mirror Force
1x Solemn Judgment
1x Dust Tornado
1x Torrential Tribute
1x Starlight Road
2x Bottomless Trap Hole
2x Gottoms’ Emergency Call
Side Deck:
1x Cyber Dragon
1x D.D. Crow
3x Consecrated Light
2x Nobleman of Crossout
1x System Down
1x Intercept Wave
2x Necrovalley
2x Light-Imprisoning Mirror
1x The Transmigration Prophecy
Extra Deck:
1x Chimeratech Fortress Dragon
1x Armory Arm
1x Magical Android
1x Ally of Justice Catastor
1x Goyo Guardian
1x Brionac, Dragon of the Ice Barrier
2x XX-Saber Hyunlei
1x Black Rose Dragon
1x Ancient Fairy Dragon
1x X-Saber Urbellum
1x Stardust Dragon
1x Mist Wurm
1x Thought Ruler Archfiend
1x XX-Saber Gottoms
επιπλεον στο πρακατω λινκ θα μπορεσετε να δειτε ολες τις λιστες των 32 και feature matches οπως των τελικο και ολο το τοπ4
http://www.konami.com/yugioh/blog/?p=2597